Obisk TV Koper ob 20-letnici delovanja Društva VEZI

Ker je življenje cikel presenečenj in nepredvidljivosti že 20 let usmerjamo pozornost v razvoj doktrine socialnega dela, ki v ospredje postavlja človeka in njegovo življenjsko situacijo. Skupaj z Vami nam uspeva uresničevati cilje, ki uresničujejo življenjske namene posameznika in tudi družbe.

V ta namen nas je danes obiskala ekipa TV Koper Capodistria, s katero smo spregovorili o razvoju in dosežkih našega društva.

Nestrpno pa že pričakujemo petek, ko bomo še uradno proslavili 20. obletnico delovanja, uspešnih zgodb in dobrih izzidov.

Zahvaljujemo se Vam za podporo in zaupanje, ki nam omogočata razvoj tudi na področju zaposlitvene rehabilitacije in trajnega zaposlovanja težje zaposljivih oseb.