Ilirska Bistrica

Stanovanjska skupina Ilirska Bistrica se nahaja v stanovanjskem bloku. Stanovalci živijo v dvo-sobnem stanovanju, ki sprejme štiri osebe. Poleg vsakodnevnih življenjskih opravil se uporabniki vključujejo v aktivnosti širše skupnosti in obiskujejo Dnevni center “VEZI” v Ilir. Bistrici.
Tam se lahko vključujejo v aktivnosti, ki jih zanimajo. Program je zelo dobro sprejet ,tako s strani vseh stanovalcev v bloku, kakor tudi s strani občanov in vseh pomembnih instritucij (op. CSD, Zdravstveni dom, Pošta,….itd.), tako, da se stanovalci počutijo resnično kot pravi občani Občine Ilir. Bistrica. Za druženje in izmenjavo medsebojnih izkušenj poskrbimo s povezovanjem s sorodnimi programi drugih nevladnih organizacij, kakor tudi na skupnih srečanjih, kjer se zberemo vsi člani društva.

STANOVANJSKA SKUPINA ILIRSKA BISTRICA
Vojkov drevored 8